Domů > Výrobky > Nástroje pro přípravu trubek

Přenosné elektrické trubky a potrubí End Facing Machine

Přenosné elektrické trubky a potrubí End Facing Machine
lehký a kompaktní stroj na obroušení, zkosení a příprava svarů na všech materiálech včetně nerezové oceli, duplexu, inconelu a dalších, takže konce trubek jsou bez otřepů
Podrobnosti o produktu:

Přenosný elektrický trubkový čelní obráběcí stroj je lehký a kompaktní stroj pro obrábění obrobků, zkosení a svařování na všech materiálech včetně nerezové oceli, duplexu, inconelu a dalších, takže konce trubek jsou bez otřepů a jsou perfektní přímo k ose trubky.

Jeden provozovatel provádí přípravky na svařování bezpečně, přesně a rychle, vzhledem k pomalému a těžkopádnému broušení.

Po obložení bude trubka připravena k orbitálnímu svařování nebo jiné výrobě trubek, ideální pro vysokou čistotu a vysokou hygienu v průmyslu, jako je nápoj, mlékárna, farmacie, úprava vody, potraviny, polovodičový průmysl apod.


Tube OD

Φ6-76,2 mm (3 ")

Tloušťka stěny (Max.)

3 mm

Použitelný

materiál

nerezová ocel, kartonová ocel,

legovaná ocel, hliník, měď atd.

Dimenze

435 * 425 * 195 mm

NW / GW

7,4 / 14KG

Rychlost motoru

8-45 ot / min; 23-40 r / min

Napětí / frekvence

220V 50 / 60Hz

Napájení

1100W


YOUBEST je jedním z předních výrobců a dodavatelů nástrojů pro řezání trubek / obráběcích / zkosovacích nástrojů v Číně, vítáme velkoobchodní dodávky levných přenosných elektrických trubek a trubek obrácených strojů z naší továrny.
Hot Tags: přenosné elektrické trubky a potrubí čelní obráběcí stroje, Čína, výrobci, dodavatelé, továrny, velkoobchod, levné, youbest svařování, youbest řezání
Související produkty
Dotaz: