Domů > Novinky > Obsah
Orbital svářeč Pipe
Oct 29, 2016
Základní informace
  • Inženýr Zámoří služba je k dispozici: 2 "-60" Pipe

  • Země původu: Čína

  • Specifikace: Mnoho druhů
popis produktu

1. Všechny pozice Svařovací automat je specializace pro velké a středně Dia potrubí kruhového švu svařování, konstrukce a výroby pro všechny polohy automatické svařování.


2. Tato svářečka je vhodná pro velké a středně Dia z potrubí Hoting svařování kruhového švové svařování je, plnění svařování a svařování čepice kroužek svařovaný Thermit svaru je, těsnící svary s obrazovkou svarů.


3, Svařovací stroj se skládá z následujících čtyř částí: svařovací hlava (včetně trolly cestovní systém, svařovací hořák výkyvné systém, svařovací hořák s cílem zvýšit systém, svařovací hořák krmení systém, ovládací skříně svařování), svařování stopu, kontrolní systém, zdroj svařování ,


4 Vzhledem k potrubí, zejména naší zemi rozšířeným používáním spirály svařované trubky Dia rozdíl je příliš velký, průměr trubky eliptičnost, drážka zkosení zpracování je anomální, vést k při montáži se na staveništi, někdy se stane šířku zkosení a úzké liší přesazení a tak dále, bude schopen s parametrem pravidelného zkosená hypotéza je svařit dotváří jemné svarovou housenku, v tomto případě moštu svářeč přes roztavenou nástroj pozorování parametru v reálném čase přizpůsobení, zejména amplitudu vibrace a obě strany rezidentní čas, můžete získat jemné svarovou housenku.


5, Frekvence generování elektrické energie Zvážil nestabilní a přechodný stav reagovala pomalým JAKOSTI tupý svar vliv na staveništi v terénu, použil širokopásmového charakteristický zdroj inverze napájení. Současně bylo považováno za špatné stavební podmínky v místě zaměstnání v terénu, zařízení zatížení pokračující vede k vysoké zvláštní požadavek, základní složka, například elektrický motor, ložiska, snímačem a čipem vyberte specializovaná firma známou značkou dovozní částí.


6, Oplatka řídící obvod a celý stroj nést na stárnutí zatížení zkoumat a vibrovat zkoušku, záruk stroje v nadbytečná spolehlivost opravdu.


7. Jeden druh průměru potrubí se použije jeden druh speciálně vyrobený svařovací dráhy, standardní konfigurace pouze s jedním specifikaci svařovací dráhy (aby bylo možno na přání).