Domů > Novinky > Obsah
Laserové zařízení pomáhá Minster kov továrník
Mar 14, 2016

Pro Sidney Daily News

MINSTER – Fabcor je udržet krok s měnící technologie zakoupením stav of-the-art laserové trubice másla a Devlieg nudné mill.

"Fabcor je nyní schopen poskytnout nejmodernější laserové řezání trubek na trhu dnes," řekl Jon Hoying, prezident a majitel Fabcor.

Fabcor, který má 72 000 čtvereční stopa, 8akr výrobním závodě, je obchod, kov továrník.

Rodinná firma představila své nové BLM LT8 laserové trubice cusster, 3500 w fréza s kapacitou 28noha trubice délky. Stroj může snížit až o 8 palců náměstí a průměr, a to může snížit uhlíku, nerez a hliník, až do tří čtvrtin palce z oceli.

"Ozbrojených také řeší otevřené profily včetně úhlů, bytů, trámy a kanálů, také obdélníky, čtvercové a kulaté trubky," řekl Hoying. "Náklady na výrobu jsou sníženy prostřednictvím slotu a kartu a Zámkové spoje. Jsme také schopni zkrátit na délku, jakýkoli otvor velikosti nebo řezat jakékoliv geometrické obrazce eliminuje nákladné sada ups, materiál, manipulace a další práce. "

Nové zařízení poskytuje Fabcor příležitost být agilní.

"Těžké nářadí je odstraněno a nahrazeno s flexibilní paprsek následek produktivního času a minimální odpad," řekl Hoying. "Můžeme sloučit různé průměry, tvary a tloušťky stěny pro vytvoření sestavení. Řezací hlava 3D tilt poskytuje zkosené hrany pro svar přípravka, eliminuje potřebu ruční mletí."

Společnost má také vlastní obrábění schopnosti, včetně Devlieg Series 5K nudné Mill, přesnost, tabulka horizontální vřetena, vyvrtávací, frézovací a vrtací stroj.

"Tento obráběcí fréza kombinuje extrémní přesnost a tuhost," řekl Hoying. "Devlieg strojů všech typů a velikostí dílů včetně nástrojárnu, jeden kus práce a výrobní aplikace vyžadující přesné otvory a ploché povrchy v přesné umístění, zatímco jeho velikost pochlubit statný 40palcový x 72 palce s hmotnostní limit zatížení 10,300 liber."

Fabcor i nadále nabídnout 3D CAD inženýrství, plošné řezání laserem, ohraňovací lisy a válcování, Mig-Tig-Spot a robotické svařování, mokré nebo prášku kabát povrchových úprav, sestavení, dodávky v Fabcor vlastnictví vozidel a služby zákazníkům 32 let.