Domů > Novinky > Obsah
CNC plazmové řezací stroj pro trubky
Jun 17, 2016

CNC plazmové řezací stroj pro trubky


Popis výrobku


Vlastnosti:
1. vybavené profesionální řídící systém pro různé typy řezů, včetně trika, úkosy, sedla, osový posuny, několik křižovatek, loket podporuje, klínek sloty; kruhové, obdélníkové, viděl, řez, překrývající otvory potrubí, znovu polštářky s axiální kompenzací a směrný plán nebo bodu obrobku a další typy protínající škrtů.


2. přesné odlévání dílů a přísné výroba a zkušební postupy zajistí vysokou přesnost, spolehlivost a trvanlivost.


3. integrován výkonný Canadaand #39; s specializované programovací a výpočetní moduly pro složitou strukturu a velké ocelové konstrukce, může vygenerovat CNC kódů z výkresů aplikace AutoCAD zachránit operátory a engineersand #39; čas. A tyto moduly jsou kompatibilní s IGES, DXF, SAT a STL soubory.


4.Automatic, servo pohon výška snímací systém vyrovnává vertikální pozice-kruhové potrubí. Plnící a výstupní dopravníky, které jsou k dispozici pro nakládku/vykládku.


5.3D ovládací rozhraní pro snadnou obsluhu.

Použití:
CNC řezání trubek profesionálnístrojdobře slouží v ocelové konstrukce: arény/stadiony, mosty, atrakce, výstavní centra, letiště; Zpracovat průmyslu: potrubí, smyky, rozdělovače, výměníky tepla, kotle, tlakové nádoby, elektrárny, rafinérie; Stavby: potrubí, větrání funguje; Offshore: podmořské struktury, jack up, střely, heli paluby.

  • Typ: Řezací stroj

  • Typ stroje: CNC řezací stroj

  • Automatizace: automatické

  • Typy hořáků: Flame/plazma

  • Aplikace: Stroje andamp; Hardware

  • Kód HS: 8461500090