Domů > Výrobky > Podélný / obvodový svářeč > Podélný svařovací stroj

Podélná drážka Svářeči

Podélná drážka Svářeči
Podélná drážka svářeči, šev svařovací stroj automatické podélná drážka Svářečka je určena pro zadané potrubí podélný šev, který je vhodný pro svařování tloušťka 0,8-8 mm, jednostranné svařování s zadní formace. Je to jednoduchý stroj, který je stabilní a spolehlivý v kvalitě...
Podrobnosti o produktu:

Podélná drážka svářeči, švové svařování stroj

Automatické podélná drážka Svářečka je určena pro zadané potrubí podélný šev, který je vhodný pro svařování tloušťka 0,8-8 mm, jednostranné svařování s zadní formace. To je jednoduchý stroj, který je stabilní a spolehlivou kvalitu. V porovnání s MMA, je velké vydání pracovního vytížení pracovníka a pokroku v oblasti svařování kvality a produktivity.

Toto zařízení je schopno pracovat s PILOU/TIG/MIG/MAG/plazma tvoří automatické svařovací systém v podélném švu. Toto zařízení přijímá stavební blok struktury a je tvořena Mainframe/svařování napájecí zdroj/pneumatické umístění svorky/wire podavač/chlazení systému a centrální řídící systém, snadné nakládání a vykládání, dobrá pružnost.

Automaticky a ručně je schopen ovládat i zařízení řadič, rovná rychlosti svařovací pistole Posuvná deska zobrazuje digitálně, oddělených obvodů upravit rychlost, délky švu svaru lze předem nastavit.


Hot Tags: podélná drážka svářeči, Čína, výrobců, dodavatelů, továrna, velkoobchod, levné, youbest, svařování, řezání youbest
Související produkty
Dotaz: